Sesja Uzupełniająca - opcja

REALIZACJA:

Sesja uzupełniająca to:

 1. Wygodna forma turbo szybkiego załatwienia jednego lub wielu problemów w krótkim czasie na poziomie eksperckim bezpośrednio z Agnieszką. Wystarczy być po 1 tygodniu modułu podstawowego.

 2. Możliwość bardzo precyzyjnej i indywidualnie dopasowanej pracy w dowolnej tematyce. Bywa, że klient ma bardzo trudny kłopot, który nie może czekać lub w jego mniemaniu nie jest na tyle rozbudowany, by korzystać z modułu tematycznego (potrzebuje turbo doraźnego wsparcia w określonym (niewielkim) wątku życia i szybkiego wyprowadzenia go na "prostą"). Taka sesja daje możliwość oszczędności finansowej i szybkiego załatwienia sprawy.

 3. Opcja, która dzięki metodyce pozyskanej w module podstawowym jest:

 • rozliczana co do minuty - bywa, że w 15 min klient przerobił, aż 3 problemy, w których utknął i reszta czasu sesyjnego pozostaje do jego dyspozycji w przyszłości - dalej korzysta z własnych umiejętności, a jeśli ponownie coś go na wielu poziomach bardzo przytłoczy, może ponownie zadzwonić

 • uzupełnieniem pracy własnej - to, co klient może zrobić we własnym zakresie odbywa się poza sesją i nie trzeba za to płacić

 • możliwością odbycia sesji w umówionym terminie lub z tzw. doskoku, jeśli istnieje taka możliwość (można spróbować zadzwonić i odbyć sesję natychmiast, ponieważ sesje odbywają się telefonicznie przez internet)

 • super wsparciem dla osób, które mają np. poważne stany lękowe lub ataki paniki aktywowane warunkami zewnętrznymi i na początku czują, że bez bezpośredniego wsparcia w trudnej chwili nie są w stanie sobie pomóc same, gdyż sytuacja je przerasta. Odbycie takiej sesji podczas aktywnego ataku (nawet w nocy) przyspiesza i ułatwia całkowitą jego neutralizację w łatwy, bezinwazyjny i przyjemnie odczuwany przez klienta sposób.

*** SP jest absolutnie nastawiony na to, aby klient już od modułu podstawowego radził sobie świetnie sam. Każda osoba jest inna, ma spersonalizowane potrzeby i problemy bardziej lub mniej rozbudowane. Zatem moduły i sesje są tak skonfigurowane, aby każdy mógł sięgnąć po to, czego potrzebuje i nie był zobowiązany do modułów, które go z jakichkolwiek przyczyn nie interesują. Podsumowując, to czy po module podstawowym jest potrzeba kolejnej współpracy zależy indywidualnie od potrzeb i preferencji klienta.

Jak przebiega Sesja uzupełniająca:

 • po wykupieniu 60 min sesji otrzymujesz prywatny kanał kontaktu z Agnieszką Pietruszewską przez telefon, lecz z udziałem internetu. W ten sposób, jeśli Agnieszka jest w innym kraju niż klient, nie ma dodatkowych kosztów połączenia

 • wspólnie ustalany jest sposób kontaktu (wybór aplikacji) itp.

 • w zależności od preferencji klienta i jego indywidualnego problemu ustalany jest termin sesji lub konieczność odbycia jej z tzw. doskoku, kiedy problem się aktywuje z dużym natężeniem

 • sesję zawsze odbywamy na słuchawkach w miejscu, w którym możemy swobodnie rozmawiać i skupić się całkowicie na sobie (prowadzenie auta jest wykluczone)

 • po wyczerpaniu 60 min, można wykupić kolejne, jednakże najczęściej pozostają minuty niewykorzystane na przyszłość

*** UWAGA!

Taka sesja niczym nie przypomina coachingu, ani standardowych sesji terapeutycznych. NIE zawiera ona opowiadania treści swojego życia, nie ma potrzeby wdrażania eksperta w Twoją historię, tu nie płacisz za opowiadanie i to, że ktoś Cię wysłucha, tylko za konkretną, namacalną zmianę, której pragniesz w danej kwestii życiowej.

PRZEBIEG

Wykupione minuty:

60 min

Terminy spotkań tylko on-line:

ustalane indywidualnie lub z doskoku

Organizacja:

 1. dostępność do internetu

 2. słuchawki

 3. możliwość swobodnej rozmowy

 4. możliwość skupienia się tylko na sobie

 5. warto mieć coś do pisania, czasem Agnieszka podpowiada co można zrobić we własnym zakresie dodatkowo

ZASADY ZAPISÓW

Ilość miejsc ograniczona:

 1. Decyduje dopełnienie formalności

 2. Pełna opłata udziału w module

 

Punkt 2 stanowi jednoczesną

rezerwację i gwarancję uczestnictwa.

 

BRAK PŁATNOŚCI W RATACH

Umowa zawierana jest wyłącznie z osobami fizycznymi, z powodu ochrony własności intelektualnej oraz międzynarodowych przepisów warunkujących egzekwowanie jej postanowień.

INWESTYCJA

150 USD

Płatności dokonywane są przy wygodnym mailowym wsparciu krok po kroku. Jeśli wolisz zapłacić w innej walucie, KONIECZNIE napisz w tej sprawie osobnego maila, jednak dopiero po zgłoszeniu swojego udziału.

Płatność odbywa się z gwarancją:

 1. Bezpieczeństwa transakcji

 2. Minimalnych kosztów płatności w stosunku do innych możliwości na rynku

 3. Prosto i sprawnie bez wychodzenia z domu, czyli przez internet